۱۲ راز شاد بودن کارمندان

۱۲ راز شاد بودن کارمندان

۱۲ راز شاد بودن کارمندان

امسال، فنلاند در فهرست شادترین کشورها مقام اول را به دست آورد. کشورهای نروژ، دانمارک، ایسلند و سوئیس در رده های بعدی قرار گرفتند.

شفافیت و صادق بودن با کارمندان به شما کمک می کند تا احساس ارزشمندی و احترام کنند.

شادی در محل کار موضوع مهمی است. شادی می تواند اثرات منفی بر بهره وری، روحیه و عملکرد کارمندان را از بین ببرد. شرکت هایی با نیروی کار راضی ۲۰۲ درصد نسبت به شرکت هایی با نیروی کار ناراضی عملکرد بهتری دارند. 

به عنوان یک کارفرما ، گفتن “ممنون” روشی ساده اما مؤثر برای نشان دادن قدردانی شماست. 

در حالی که پول بیشتر می تواند به لبخند بر چهره کارمندان شما کمک کند ، این تنها راه شاد کردن آنها نیست. تقویت تعادل زندگی کار ، شفاف بودن ، ارائه مزایای بهتر و گفتن “متشکرم” بیشتر به تقویت روحیه کارمندان کمک می کند. 

در اینجا ۱۲ روش برای خوشحال کردن تیم شما بدون ارائه افزایش قیمت آورده شده است.   

۱٫ تعادل کار و زندگی را در اولویت قرار دهید.
برای مشارکت نیروی کار و رقابتی ماندن ، دیگر لازم نیست که فقط بر منافع متمرکز شوید. کارفرمایان برتر محیطی را ایجاد می کنند که کارمندان احساس کنند به سازمان متصل هستند و یک تجربه کاری مثبت دارند که بخشی از یک زندگی ثروتمند و کامل است.دیوید بالارد ، معاون اجرایی روانشناسی کاربردی در  انجمن روانشناسی امریکا

۲٫ بخشی از تصمیم گیری های بزرگ را به کارمندان بسپارید

بهترین فایده ای که شما می توانید برای کارمندان خود داشته باشید ، فرصت ایجاد تغییر در کار خود و کمک به راهنمایی در مسیر شرکت است. مزایایی مانند ارتباط روشن و مکرر در مورد اتفاقات شرکت که توانایی اظهار نظر در اختیار کارمندان باشد.در خصوص مراحل بازرگانی معمولا مدیر داخلی تصمیم گیری کند

source : https://www.businessnewsdaily.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *